Jdi na obsah Jdi na menu

Kalendář závodů 2013

 

SMS Kaplice 2013

 

 31.3. Kluky u Písku

27.4. Kaplice

5.5. Jinín

11.5. Žár

2.6. Pacov

6.7. Božetice

27.7. Nihošovice

7.9. Horažďovice

21.9. Netolice

26.10. Kaplice - Volný závod

 

 

SMS Praha-Vizinger 2013
 

24.3. Merklín

13.4. Drmoul

1.5. Ředhošť

19.5. Horažďovice

8.6. Poříčí n. Sázavou

17.8. Třebíz

15.9. Jinín

 

 


Speedcross 2013


20. 4. Sedlčany
11. 5. Votice
15. 6. Sedlčany
3. 8. Sedlčany
17. 8. Slapy
14. 9. Kozmice
28. 9. Kluky u Písku
5. 10. Sedlčany

 

 

 

SMS Kaplice 2012

 

 21.04. Kaplice

19.05. Nihošovice

09.06. Netolice

16.06. Žár

29.07. Božetice

18.08. Pacov

08.09. Jinín

29.09. Horažďovice

 

 

SMS Praha-Vizinger 2012
 

25.3. Merklín

14.4. Loket

28.4.Jinín

12.5. Cheb

20.5. Horažďovice

26.5. Kraslice

9.6. Poříčí n. Sázavou

1.7. Merklín

11.8. Drmoul (Mar.Lázně)

25.8. Třebíz

15.9. Jinín

 

 

Sedlčansko-Slapský pohár 2012

 

    05.05. Votice

 26.05. Sedlčany

  16.06. Sedlčany

   07.07. Slapy

  11.8. Votice

   25.08. Kozmice

    01.09. Sedlčany

      16.09. Krupá

     13.10. Sedlčany

 

 

 

AMATER CUP 2012

7.4. Okrouhlá Radouň

1.5. Horažďovice

24.6. Netolice

30.6. Votice

9.9. Pacov

30.9. Božetice

 


Nova Cup 2012

14.4. Žamberk

19.5. Tanvald

  2.6. Benátky nad Jizerou

16.6. Dolní Bousov

23.6. Žamberk

28.7. Dalečín

18.8. Žamberk

  1.9. Opatov u Svitav

22.9. Klášterec nad Orlicí

   15.9. Třemošnice

 

 

 + Regionální závody ve středních Čechách

 

 

 

 

   2011                                                             

 

 SMS Kaplice

 

02.04. Kaplice

23.04.  Kramolín

15.05. Žár

21.05.  Božetice

11.06. Jinín

18.06. Netolice

30.07. Nihošovice

03.09. Pacov

10.09. Horažďovice

 

  

VVL-LORENC-LOGISTIC CUP

 

27.03.  Merklín

24.04.  Horšovský Týn

  30.04.  Poříčí n. S.

 14.05.  Cheb

 05.06.  Merklín  

  23.07.  Chomutov  

 13.08.  Třebíz  

 20.- 21.08.  Jinín     

  25.09.  Horažďovice 

 15.10.  Tupadly

  

AMA-CUP  

 

 9.4. Okrouhlá Radouň

16.4. Horažďovice

4.6. Jinín

2.7. Votice

16.7. Božetice

13.8. Pacov

18.9. Žár

2.10. Netolice

8.10. Votice – družstva

 

 

  Sedlčansko-Slapský pohár

 

30.4. Sedlčany

28.5. Sedlčany

18.6. Sedlčany

9.7. Slapy

6.8. Votice

3.9. Sedlčany

1.10. Zalány

 

 

NovaCup 2011

 

 9.4. Záboří nad Labem 

 7.5. Benátky nad Jizerou

 21.5. Tanvald

 11.6. Žamberk

 25.6. Ostrov u Lanškrouna

 16.7. Dalečín

 6.8. Žamberk

 20.8. Žamberk

 10.9. Klášterec nad Orlicí

 24.9. Třemošnice